O nas

Folwark Samochodowy powstał w 1996 roku i od wielu lat jest liderem sprzedaży nowych pojazdów w województwie świętokrzyskim, a marka Hyundai ma najwyższy udział rynkowy w regionie.

Posiadamy 19-letnie doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze serwisowej pojazdów marki Hyundai. Zatrudniamy wykwalifikowaną i wyszkoloną kadrę pracowników, którzy są wielokrotnymi laureatami międzynarodowych olimpiad z zakresu wiedzy technicznej o marce Hyundai.

Nasza firma dysponuje uruchomionym w marcu 2013 roku nowoczesnym Autoryzowanym Centrum Napraw Nadwozi. Korzystamy z najwyższej klasy materiałów lakierniczych marki tj. DUPONT, 3M, itp.

1 lutego 2016 roku, po dziesięciu miesiącach budowy, oficjalnie otwarty został nowy, samodzielny salon Hyundaia w Kielcach. Obiekt mieści się przy ul. Sandomierskiej 233A, w bezpośrednim sąsiedztwie dotychczasowej siedziby.

Wspólnie z naszym długoletnim partnerem handlowym – Hyundai Motor Poland Sp. z o. o. mamy przyjemność przedstawić Państwu kompleksową ofertę na zakup oraz na usługi serwisowe pojazdów marki Hyundai.

Niniejsza oferta powstała w oparciu o analizę Państwa potrzeb i oczekiwań, z uwzględnieniem nie tylko sprzedaży samochodów, ale również rozwiązań sieciowych zapewniających profesjonalną opiekę posprzedażną, co gwarantuje ciągłość i wysoką jakość obsługi serwisowej Państwa floty samochodów.