Kontakt

Wybierz salon

Folwark Samochodowy

ul. Sandomierska 233A

25-332 Kielce

Folwark Samochodowy

ul. Sandomierska 233A

25-332 Kielce

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Dezynfekcja, Door to door,
Godziny otwarcia
SALON
Pon. - Pt. 9:00 - 18:00
Sob. 9:00 - 14:00

SERWIS I CZĘŚCI
Pon. - Pt. 7:30 - 18:00
Sob. 8:00 - 14:00

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

SALON

 

Pon. - Pt. 9:00 - 18:00

Sob. 9:00 - 14:00

 

Marcin Dudek

Specjalista ds. Sprzedaży Hyundai

tel. 606 949 266
e-mail: mdudek@folwark-samochodowy.pl

Krzysztof Furmanek

Specjalista ds. Sprzedaży Hyundai

tel. 531 401 151
e-mail: kfurmanek@folwark-samochodowy.pl

Przemysław Skotnicki

Specjalista ds. sprzedaży Hyundai

tel. 694 569 412
e-mail: pskotnicki@folwark-samochodowy.pl

Maciej Piwoński

Specjalista ds. Sprzedaży Hyundai

tel. 602 224 938
e-mail: mpiwonski@folwark-samochodowy.pl

SERWIS I CZĘŚCI

 

Pon. - Pt. 7:30 - 18:00

Sob. 7:30 - 14:00

 

Marcin Brelak

Doradca serwisowy Hyundai

tel. 41 369 34 60
e-mail: mbrelak@folwark-samochodowy.pl

Konrad Kobos

Doradca serwisowy Hyundai

tel. 41 369 34 60
e-mail: kkobos@folwark-samochodowy.pl

Marcin Gruszecki

Specjalista ds. części zamiennych

tel. 41 369 34 60
e-mail: mgruszecki@folwark-samochodowy.pl

SAMOCHODY UŻYWANE

 

Pon. - Pt. 9:00 - 17:00

Sob. 9:00 - 14:00

 

Konrad Kruszczak

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

tel. 883 349 622
e-mail: kkruszczak@folwark-samochodowy.pl

LIKWIDACJA SZKÓD

 

ul. Oskara Kolberga 16, 25-600 Kielce

Pon. - Pt. 8:00 - 17:00

 

Justyna Michta

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel. 41 369 34 99
e-mail: szkody@folwark-samochodowy.pl

Damian Karbowniczek

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel. 41 369 34 99
e-mail: szkody@folwark-samochodowy.pl

Anna Piwońska

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel. 41 369 34 99
e-mail: szkody@folwark-samochodowy.pl