Kontakt

Wybierz salon

Folwark Samochodowy

ul. Sandomierska 233A

25-332 Kielce

Zobacz więcej

Folwark Samochodowy

ul. Sandomierska 233A

25-332 Kielce

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Dezynfekcja O3, Dostawa Door-to-Door,
Godziny otwarcia
SALON
Pon. - Pt. 9:00 - 18:00
Sob. 9:00 - 14:00

SERWIS I CZĘŚCI
Pon. - Pt. 7:30 - 18:00
Sob. 8:00 - 14:00

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

SALON

 

Pon. - Pt. 9:00 - 18:00

Sob. 9:00 - 14:00

 

Marcin Dudek

Specjalista ds. Sprzedaży Hyundai

tel. 606 949 266
e-mail: mdudek@folwark-samochodowy.pl

Krzysztof Furmanek

Specjalista ds. Sprzedaży Hyundai

tel. 531 401 151
e-mail: kfurmanek@folwark-samochodowy.pl

Mateusz Ozga

Specjalista ds. sprzedaży Hyundai

tel. 694 569 412
e-mail: mozga@folwark-samochodowy.pl

Kacper Tomaszewski

Specjalista ds. Sprzedaży Hyundai

tel. 602 224 938
e-mail: ktomaszewski@folwark-samochodowy.pl

SERWIS I CZĘŚCI

 

Pon. - Pt. 7:30 - 18:00

Sob. 7:30 - 14:00

 

Marcin Brelak

Doradca serwisowy Hyundai

tel. 41 369 34 60
e-mail: mbrelak@folwark-samochodowy.pl

Konrad Kobos

Doradca serwisowy Hyundai

tel. 41 369 34 60
e-mail: kkobos@folwark-samochodowy.pl

Marcin Gruszecki

Specjalista ds. części zamiennych

tel. 41 369 34 60
e-mail: mgruszecki@folwark-samochodowy.pl

SAMOCHODY UŻYWANE

 

Pon. - Pt. 9:00 - 17:00

Sob. 9:00 - 14:00

 

Konrad Kruszczak

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

tel. 883 349 622
e-mail: kkruszczak@folwark-samochodowy.pl

SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY

 

ul. Oskara Kolberga 16

25-620 Kielce

 

Pon. - Pt. 8:00 – 17:00

Telefon: 41 369 34 75, 41 369 34 76

grupaszkody@folwark-samochodowy.pl

 

Damian Karbowniczek

Lider działu Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel. 884 135 892
e-mail: dkarbowniczek@folwark-samochodowy.pl

Paweł Skóra

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel. 511 708 006
e-mail: pskora@folwark-samochodowy.pl

Anna Piwońska

Asystent ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel. 728 367 101
e-mail: apiwonska@folwark-samochodowy.pl

Dawid Śnioch

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel. 537 000 777
e-mail: dsnioch@folwark-samochodowy.pl

Patryk Łukaszek

Kierownik Centrum Napraw Nadwozi

tel. 883 349 616
e-mail: plukaszek@folwark-samochodowy.pl